Boyut & Ölçü Verileri
Bu modelin uzunluk, genişlik, yükseklik ve dingil mesafesi gibi teknik boyutlarını aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Uzunluk | 4178 mm 164.49 in. |
| Genişlik | 1635 mm 64.37 in. |
| Yükseklik | 1384 mm 54.49 in. |
| Dingil Mesafesi | 2432 mm 95.75 in. |
| Ön tekerlek izi | 1331 mm 52.4 in. |
| Arka tekerlek izi | 1320 mm 51.97 in. |
| Yerden yükseklik | 134 mm 5.28 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.50 |
| En az dönüş açısı | 10.4 m 34.12 ft. |