Boyut & Ölçü Verileri
Bu modelin uzunluk, genişlik, yükseklik ve dingil mesafesi gibi teknik boyutlarını aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Uzunluk | 4124 mm 162.36 in. |
| Genişlik | 1626 mm 64.02 in. |
| Yükseklik | 1385 mm 54.53 in. |
| Dingil Mesafesi | 2430 mm 95.67 in. |
| Ön tekerlek izi | 1331 mm 52.4 in. |
| Arka tekerlek izi | 1320 mm 51.97 in. |
| Yerden yükseklik | 134 mm 5.28 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.48 |
| En az dönüş açısı | 9.76 m 32.02 ft. |