Boyut & Ölçü Verileri
Bu modelin uzunluk, genişlik, yükseklik ve dingil mesafesi gibi teknik boyutlarını aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Uzunluk | 4321 mm 170.12 in. |
| Genişlik | 1670 mm 65.75 in. |
| Yükseklik | 1380 mm 54.33 in. |
| Dingil Mesafesi | 2518 mm 99.13 in. |
| Ön tekerlek izi | 1380 mm 54.33 in. |
| Arka tekerlek izi | 1375 mm 54.13 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.46 |
| En az dönüş açısı | 10.1 m 33.14 ft. |