Boyut & Ölçü Verileri
Bu modelin uzunluk, genişlik, yükseklik ve dingil mesafesi gibi teknik boyutlarını aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Uzunluk | 4264 mm 167.87 in. |
| Genişlik | 1668 mm 65.67 in. |
| Yükseklik | 1385 mm 54.53 in. |
| Dingil Mesafesi | 2574 mm 101.34 in. |
| Ön tekerlek izi | 1400 mm 55.12 in. |
| Arka tekerlek izi | 1406 mm 55.35 in. |
| Yerden yükseklik | 145 mm 5.71 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.37 |
| En az dönüş açısı | 10.95 m 35.93 ft. |