Boyut & Ölçü Verileri
Bu modelin uzunluk, genişlik, yükseklik ve dingil mesafesi gibi teknik boyutlarını aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Uzunluk | 4252 mm 167.4 in. |
| Genişlik | 1709 mm 67.28 in. |
| aynalar dahil genişlik | 1967 mm 77.44 in. |
| Yükseklik | 1425 mm 56.1 in. |
| Dingil Mesafesi | 2606 mm 102.6 in. |
| Ön tekerlek izi | 1484 mm 58.43 in. |
| Arka tekerlek izi | 1460 mm 57.48 in. |
| ön çıkıntı | 791 mm 31.14 in. |
| arka çıkıntı | 855 mm 33.66 in. |
| Yerden yükseklik | 130 mm 5.12 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.29 |