Boyut & Ölçü Verileri
Bu modelin uzunluk, genişlik, yükseklik ve dingil mesafesi gibi teknik boyutlarını aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Uzunluk | 4419 mm 173.98 in. |
| Genişlik | 1814 mm 71.42 in. |
| aynalar katlı genişlik | 1831 mm 72.09 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2013 mm 79.25 in. |
| Yükseklik | 1510 mm 59.45 in. |
| Dingil Mesafesi | 2685 mm 105.71 in. |
| Ön tekerlek izi | 1541 mm 60.67 in. |
| Arka tekerlek izi | 1551 mm 61.06 in. |
| En az dönüş açısı | 11.4 m 37.4 ft. |