Boyut & Ölçü Verileri
Bu modelin uzunluk, genişlik, yükseklik ve dingil mesafesi gibi teknik boyutlarını aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Uzunluk | 4702 mm 185.12 in. |
| Genişlik | 1809 mm 71.22 in. |
| aynalar katlı genişlik | 1871 mm 73.66 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2042 mm 80.39 in. |
| Yükseklik | 1510 mm 59.45 in. |
| Dingil Mesafesi | 2662 mm 104.8 in. |
| Ön tekerlek izi | 1548 mm 60.94 in. |
| Arka tekerlek izi | 1565 mm 61.61 in. |
| ön çıkıntı | 960 mm 37.8 in. |
| arka çıkıntı | 1080 mm 42.52 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.26 |
| En az dönüş açısı | 11.05 m 36.25 ft. |