Boyut & Ölçü Verileri
Bu modelin uzunluk, genişlik, yükseklik ve dingil mesafesi gibi teknik boyutlarını aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Uzunluk | 4607 mm 181.38 in. |
| Genişlik | 1728 mm 68.03 in. |
| Yükseklik | 1405 mm 55.31 in. |
| Dingil Mesafesi | 2668 mm 105.04 in. |
| Ön tekerlek izi | 1450 mm 57.09 in. |
| Arka tekerlek izi | 1400 mm 55.12 in. |
| Yerden yükseklik | 140 mm 5.51 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.46 |
| En az dönüş açısı | 11.2 m 36.75 ft. |