Boyut & Ölçü Verileri
Bu modelin uzunluk, genişlik, yükseklik ve dingil mesafesi gibi teknik boyutlarını aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Uzunluk | 4705 mm 185.24 in. |
| Genişlik | 1730 mm 68.11 in. |
| Yükseklik | 1410 mm 55.51 in. |
| Dingil Mesafesi | 2668 mm 105.04 in. |
| Ön tekerlek izi | 1443 mm 56.81 in. |
| Arka tekerlek izi | 1424 mm 56.06 in. |
| Yerden yükseklik | 140 mm 5.51 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.45 |
| En az dönüş açısı | 11.5 m 37.73 ft. |