Boyut & Ölçü Verileri
Bu modelin uzunluk, genişlik, yükseklik ve dingil mesafesi gibi teknik boyutlarını aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Uzunluk | 4292 mm 168.98 in. |
| Genişlik | 1626 mm 64.02 in. |
| Yükseklik | 1360 mm 53.54 in. |
| Dingil Mesafesi | 2430 mm 95.67 in. |
| Ön tekerlek izi | 1331 mm 52.4 in. |
| Arka tekerlek izi | 1320 mm 51.97 in. |
| En az dönüş açısı | 10.5 m 34.45 ft. |