Boyut & Ölçü Verileri
Bu modelin uzunluk, genişlik, yükseklik ve dingil mesafesi gibi teknik boyutlarını aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Uzunluk | 4443 mm 174.92 in. |
| Genişlik | 1686 mm 66.38 in. |
| Yükseklik | 1310 mm 51.57 in. |
| Dingil Mesafesi | 2518 mm 99.13 in. |
| Ön tekerlek izi | 1394 mm 54.88 in. |
| Arka tekerlek izi | 1389 mm 54.69 in. |
| En az dönüş açısı | 10.8 m 35.43 ft. |