Boyut & Ölçü Verileri
Bu modelin uzunluk, genişlik, yükseklik ve dingil mesafesi gibi teknik boyutlarını aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Uzunluk | 4445 mm 175 in. |
| Genişlik | 1670 mm 65.75 in. |
| Yükseklik | 1330 mm 52.36 in. |
| Dingil Mesafesi | 2518 mm 99.13 in. |
| Ön tekerlek izi | 1375 mm 54.13 in. |
| Arka tekerlek izi | 1375 mm 54.13 in. |
| En az dönüş açısı | 10.5 m 34.45 ft. |