Boyut & Ölçü Verileri
Bu modelin uzunluk, genişlik, yükseklik ve dingil mesafesi gibi teknik boyutlarını aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Uzunluk | 4475 mm 176.18 in. |
| Genişlik | 1670 mm 65.75 in. |
| Yükseklik | 1320 mm 51.97 in. |
| Dingil Mesafesi | 2518 mm 99.13 in. |
| Ön tekerlek izi | 1384 mm 54.49 in. |
| Arka tekerlek izi | 1375 mm 54.13 in. |
| En az dönüş açısı | 10.8 m 35.43 ft. |