Boyut & Ölçü Verileri
Bu modelin uzunluk, genişlik, yükseklik ve dingil mesafesi gibi teknik boyutlarını aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Uzunluk | 4600 mm 181.1 in. |
| Genişlik | 1845 mm 72.64 in. |
| Yükseklik | 1950 mm 76.77 in. |
| Dingil Mesafesi | 2460 mm 96.85 in. |
| Ön tekerlek izi | 1583 mm 62.32 in. |
| Arka tekerlek izi | 1570 mm 61.81 in. |
| ön çıkıntı | 1175 mm 46.26 in. |
| arka çıkıntı | 965 mm 37.99 in. |
| Yerden yükseklik | 190 mm 7.48 in. |
| En az dönüş açısı | 10.7 m 35.1 ft. |
| tırmanış açısı | 25° |