Boyut & Ölçü Verileri
Bu modelin uzunluk, genişlik, yükseklik ve dingil mesafesi gibi teknik boyutlarını aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Uzunluk | 4600 mm 181.1 in. |
| Genişlik | 1845 mm 72.64 in. |
| Yükseklik | 1990 mm 78.35 in. |
| Dingil Mesafesi | 2455 mm 96.65 in. |
| Ön tekerlek izi | 1568 mm 61.73 in. |
| Arka tekerlek izi | 1560 mm 61.42 in. |
| ön çıkıntı | 1175 mm 46.26 in. |
| arka çıkıntı | 965 mm 37.99 in. |
| Yerden yükseklik | 193-207 mm 7.6 - 8.15 in. |
| En az dönüş açısı | 10.9 m 35.76 ft. |
| Yaklaşım açısı | 22° |
| Kalkış açısı | 20° |
| rampa açısı | 24° |
| tırmanış açısı | 31° |
| sığ derinliği | 350 mm 13.78 in. |