Boyut & Ölçü Verileri
Bu modelin uzunluk, genişlik, yükseklik ve dingil mesafesi gibi teknik boyutlarını aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Uzunluk | 4655 mm 183.27 in. |
| Genişlik | 1840 mm 72.44 in. |
| Yükseklik | 1940 mm 76.38 in. |
| Dingil Mesafesi | 2920 mm 114.96 in. |
| Ön tekerlek izi | 1589 mm 62.56 in. |
| Arka tekerlek izi | 1554 mm 61.18 in. |
| ön çıkıntı | 860 mm 33.86 in. |
| arka çıkıntı | 875 mm 34.45 in. |
| Yerden yükseklik | 180 mm 7.09 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.36 |
| En az dönüş açısı | 11.7 m 38.39 ft. |