Boyut & Ölçü Verileri
Bu modelin uzunluk, genişlik, yükseklik ve dingil mesafesi gibi teknik boyutlarını aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Uzunluk | 4892 mm 192.6 in. |
| Genişlik | 1904 mm 74.96 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2283 mm 89.88 in. |
| Yükseklik | 1970-1990 mm 77.56 - 78.35 in. |
| Dingil Mesafesi | 3000 mm 118.11 in. |
| ön çıkıntı | 896 mm 35.28 in. |
| arka çıkıntı | 996 mm 39.21 in. |
| Yerden yükseklik | 186-201 mm 7.32 - 7.91 in. |
| En az dönüş açısı | 11.9 m 39.04 ft. |
| Yaklaşım açısı | 21° |
| Kalkış açısı | 17° |
| rampa açısı | 14° |
| sığ derinliği | 300 mm 11.81 in. |