Boyut & Ölçü Verileri
Bu modelin uzunluk, genişlik, yükseklik ve dingil mesafesi gibi teknik boyutlarını aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Uzunluk | 4904 mm 193.07 in. |
| Genişlik | 1904 mm 74.96 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2297 mm 90.43 in. |
| Yükseklik | 1970-1990 mm 77.56 - 78.35 in. |
| Dingil Mesafesi | 3000 mm 118.11 in. |
| ön çıkıntı | 908 mm 35.75 in. |
| arka çıkıntı | 993 mm 39.09 in. |
| Yerden yükseklik | 193-201 mm 7.6 - 7.91 in. |
| En az dönüş açısı | 11.9 m 39.04 ft. |
| Yaklaşım açısı | 21.2° |
| Kalkış açısı | 16.2° |
| rampa açısı | 13.7° |