Boyut & Ölçü Verileri
Bu modelin uzunluk, genişlik, yükseklik ve dingil mesafesi gibi teknik boyutlarını aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Uzunluk | 5450 mm 214.57 in. |
| Genişlik | 2032 mm 80 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2275 mm 89.57 in. |
| Yükseklik | 1968-1985 mm 77.48 - 78.15 in. |
| Dingil Mesafesi | 3500 mm 137.8 in. |
| ön çıkıntı | 958 mm 37.72 in. |
| arka çıkıntı | 992 mm 39.06 in. |
| Yerden yükseklik | 201 mm 7.91 in. |
| En az dönüş açısı | 13 m 42.65 ft. |
| Yaklaşım açısı | 16.4° |
| Kalkış açısı | 17.2° |
| rampa açısı | 11.7° |