Boyut & Ölçü Verileri
Bu modelin uzunluk, genişlik, yükseklik ve dingil mesafesi gibi teknik boyutlarını aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Uzunluk | 5050 mm 198.82 in. |
| Genişlik | 2032 mm 80 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2275 mm 89.57 in. |
| Yükseklik | 1980 mm 77.95 in. |
| Dingil Mesafesi | 3100 mm 122.05 in. |
| ön çıkıntı | 958 mm 37.72 in. |
| arka çıkıntı | 992 mm 39.06 in. |
| En az dönüş açısı | 12.5 m 41.01 ft. |
| Yaklaşım açısı | 16.5° |
| Kalkış açısı | 16.4° |
| rampa açısı | 13.1° |