Boyut & Ölçü Verileri
Bu modelin uzunluk, genişlik, yükseklik ve dingil mesafesi gibi teknik boyutlarını aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Uzunluk | 3985 mm 156.89 in. |
| Genişlik | 1665 mm 65.55 in. |
| Yükseklik | 1415 mm 55.71 in. |
| Dingil Mesafesi | 2475 mm 97.44 in. |
| Ön tekerlek izi | 1413 mm 55.63 in. |
| Arka tekerlek izi | 1408 mm 55.43 in. |
| ön çıkıntı | 810 mm 31.89 in. |
| arka çıkıntı | 700 mm 27.56 in. |
| Yerden yükseklik | 120 mm 4.72 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.34 |
| En az dönüş açısı | 10.5 m 34.45 ft. |