Boyut & Ölçü Verileri
Bu modelin uzunluk, genişlik, yükseklik ve dingil mesafesi gibi teknik boyutlarını aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Uzunluk | 4263 mm 167.83 in. |
| Genişlik | 1799 mm 70.83 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2027 mm 79.8 in. |
| Yükseklik | 1465 mm 57.68 in. |
| Dingil Mesafesi | 2626 mm 103.39 in. |
| Ön tekerlek izi | 1533-1549 mm 60.35 - 60.98 in. |
| Arka tekerlek izi | 1503-1521 mm 59.17 - 59.88 in. |
| Yerden yükseklik | 128 mm 5.04 in. |
| En az dönüş açısı | 10.9 m 35.76 ft. |