Boyut & Ölçü Verileri
Bu modelin uzunluk, genişlik, yükseklik ve dingil mesafesi gibi teknik boyutlarını aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Uzunluk | 4198 mm 165.28 in. |
| Genişlik | 1650 mm 64.96 in. |
| Yükseklik | 1467 mm 57.76 in. |
| Dingil Mesafesi | 2462 mm 96.93 in. |
| Ön tekerlek izi | 1434 mm 56.46 in. |
| Arka tekerlek izi | 1426 mm 56.14 in. |
| Yerden yükseklik | 115 mm 4.53 in. |
| En az dönüş açısı | 10.6 m 34.78 ft. |