| BAIC BJ30 II Motor Performans | Değerler |
|---|---|
| Güç | 185 bg |
| Litre başına güç | 123.5 bg/Lt |
| Tork | 305 Nm 224.96 lb.-ft. |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | A156T2H |
| Motor hacmi | 1498 cm3 91.41 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 74.5 mm 2.93 in. |
| Silindir içi vuruş | 85.9 mm 3.38 in. |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi |