Motor Performans Verileri
Bu modelin motor gücü, tork, motor hacmi ve performans verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Güç | 75 bg @ 5800 dev/dak |
| Litre başına güç | 47.7 bg/Lt |
| Tork | 120 Nm @ 3700 dev/dak 88.51 lb.-ft. @ 3700 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | M10B16 |
| Motor hacmi | 1573 cm3 95.99 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Silindir çapı | 84 mm 3.31 in. |
| Silindir içi vuruş | 71 mm 2.8 in. |
| Sıkıştırma oranı | 8:1 |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Karbüratör |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | SOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 4.3 Lt 4.54 US qt | 3.78 UK qt |
| soğutma sıvısı | 7 Lt 7.4 US qt | 6.16 UK qt |