Motor Performans Verileri
Bu modelin motor gücü, tork, motor hacmi ve performans verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Güç | 170 bg @ 5000-5500 dev/dak |
| Litre başına güç | 106.4 bg/Lt |
| Tork | 250 Nm @ 2000-4400 dev/dak 184.39 lb.-ft. @ 2000-4400 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | B48B16A |
| Motor hacmi | 1597 cm3 97.45 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 82 mm 3.23 in. |
| Silindir içi vuruş | 75.6 mm 2.98 in. |
| Sıkıştırma oranı | 9:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Twin-power turbo, Intercooler |
| Valf yapısı | VALVETRONIC, Double-VANOS |
| Motor yağı kapasitesi | 5.25 Lt 5.55 US qt | 4.62 UK qt |
| Motor sistemleri | Start & Stop SistemiPartikül filtresi |