Motor Performans Verileri
Bu modelin motor gücü, tork, motor hacmi ve performans verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Güç | 170 bg @ 5000-6000 dev/dak |
| Litre başına güç | 106.8 bg/Lt |
| Tork | 250 Nm @ 1500-4700 dev/dak 184.39 lb.-ft. @ 1500-4700 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | N20B16 |
| Motor hacmi | 1592 cm3 97.15 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 84 mm 3.31 in. |
| Silindir içi vuruş | 71.8 mm 2.83 in. |
| Sıkıştırma oranı | 9:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Twin-power turbo, Intercooler |
| Valf yapısı | VALVETRONIC, Double-VANOS |
| Motor yağı kapasitesi | 5 Lt 5.28 US qt | 4.4 UK qt |
| soğutma sıvısı | 9.1 Lt 9.62 US qt | 8.01 UK qt |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi |