| Chevrolet Monza (Brazil) Motor Performans | Değerler |
|---|---|
| Güç | 98 bg @ 5800 dev/dak |
| Litre başına güç | 54.6 bg/Lt |
| Tork | 143 Nm @ 3600 dev/dak 105.47 lb.-ft. @ 3600 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor hacmi | 1796 cm3 109.6 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 84.8 mm 3.34 in. |
| Silindir içi vuruş | 79.5 mm 3.13 in. |
| Sıkıştırma oranı | 8.8:1 |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Tek noktadan enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | OHC |