| Chrysler Grand Voyager V Motor Performans | Değerler |
|---|---|
| Güç | 172 bg @ 5100 dev/dak |
| Litre başına güç | 52.1 bg/Lt |
| Tork | 278 Nm @ 4000 dev/dak 205.04 lb.-ft. @ 4000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor hacmi | 3301 cm3 201.44 cu. in. |
| Silindir Adedi | 6 |
| Motor konfigürasyonu | V motor |
| Silindir çapı | 93 mm 3.66 in. |
| Silindir içi vuruş | 81 mm 3.19 in. |
| Sıkıştırma oranı | 8.9:1 |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Motor yağı kapasitesi | 4.7 Lt 4.97 US qt | 4.14 UK qt |
| soğutma sıvısı | 12.6 Lt 13.31 US qt | 11.09 UK qt |