| Chrysler Voyager II Motor Performans | Değerler |
|---|---|
| Güç | 99 bg @ 4700 dev/dak |
| Litre başına güç | 39.6 bg/Lt |
| Tork | 179 Nm @ 2800 dev/dak 132.02 lb.-ft. @ 2800 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor hacmi | 2501 cm3 152.62 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 87.5 mm 3.44 in. |
| Silindir içi vuruş | 104 mm 4.09 in. |
| Sıkıştırma oranı | 8.9:1 |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Tek noktadan enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | OHC |
| Motor yağı kapasitesi | 3.8 Lt 4.02 US qt | 3.34 UK qt |
| soğutma sıvısı | 9 Lt 9.51 US qt | 7.92 UK qt |