| Chrysler Voyager II Motor Performans | Değerler |
|---|---|
| Güç | 118 bg @ 4200 dev/dak |
| Litre başına güç | 47.2 bg/Lt |
| Tork | 257 Nm @ 2200 dev/dak 189.55 lb.-ft. @ 2200 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor hacmi | 2499 cm3 152.5 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 92 mm 3.62 in. |
| Silindir içi vuruş | 94 mm 3.7 in. |
| Sıkıştırma oranı | 21:1 |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Ön yanma odası enjeksiyonu |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör |
| Motor yağı kapasitesi | 6 Lt 6.34 US qt | 5.28 UK qt |
| soğutma sıvısı | 9.5 Lt 10.04 US qt | 8.36 UK qt |