| Chrysler Voyager II Motor Performans | Değerler |
|---|---|
| Güç | 152 bg @ 4800 dev/dak |
| Litre başına güç | 46 bg/Lt |
| Tork | 251 Nm @ 3600 dev/dak 185.13 lb.-ft. @ 3600 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor hacmi | 3301 cm3 201.44 cu. in. |
| Silindir Adedi | 6 |
| Motor konfigürasyonu | V motor |
| Silindir çapı | 93 mm 3.66 in. |
| Silindir içi vuruş | 81 mm 3.19 in. |
| Sıkıştırma oranı | 8.9:1 |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Motor yağı kapasitesi | 4.3 Lt 4.54 US qt | 3.78 UK qt |
| soğutma sıvısı | 9.5 Lt 10.04 US qt | 8.36 UK qt |