Motor Performans Verileri
Bu modelin motor gücü, tork, motor hacmi ve performans verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Güç | 100 bg @ 6000 dev/dak |
| Litre başına güç | 100.1 bg/Lt |
| Tork | 170 Nm @ 1400-4000 dev/dak 125.39 lb.-ft. @ 1400-4000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | SFJA, SFJB, SFJC, SFJD |
| Motor hacmi | 999 cm3 60.96 cu. in. |
| Silindir Adedi | 3 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 71.9 mm 2.83 in. |
| Silindir içi vuruş | 82 mm 3.23 in. |
| Sıkıştırma oranı | 10:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 4.1 Lt 4.33 US qt | 3.61 UK qt |
| soğutma sıvısı | 6.3 Lt 6.66 US qt | 5.54 UK qt |