Motor Performans Verileri
Bu modelin motor gücü, tork, motor hacmi ve performans verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Güç | 105 bg @ 6300 dev/dak |
| Litre başına güç | 65.8 bg/Lt |
| Tork | 150 Nm @ 4200 dev/dak 110.63 lb.-ft. @ 4200 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | IQJA, IQJC |
| Motor hacmi | 1596 cm3 97.39 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 79 mm 3.11 in. |
| Silindir içi vuruş | 81.4 mm 3.2 in. |
| Sıkıştırma oranı | 11:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 4.1 Lt 4.33 US qt | 3.61 UK qt |
| soğutma sıvısı | 5.5 Lt 5.81 US qt | 4.84 UK qt |