Motor Performans Verileri
Bu modelin motor gücü, tork, motor hacmi ve performans verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Güç | 208 bg @ 5250 dev/dak |
| Litre başına güç | 52.1 bg/Lt |
| Tork | 339 Nm @ 3000 dev/dak 250.03 lb.-ft. @ 3000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor hacmi | 3996 cm3 243.85 cu. in. |
| Silindir Adedi | 6 |
| Motor konfigürasyonu | V motor |
| Silindir çapı | 100.3 mm 3.95 in. |
| Silindir içi vuruş | 84.3 mm 3.32 in. |
| Sıkıştırma oranı | 9.7:1 |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Motor yağı kapasitesi | 4.7 Lt 4.97 US qt | 4.14 UK qt |
| soğutma sıvısı | 7.4 Lt 7.82 US qt | 6.51 UK qt |