Motor Performans Verileri
Bu modelin motor gücü, tork, motor hacmi ve performans verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Güç | 213 bg @ 4500 dev/dak |
| Litre başına güç | 43.1 bg/Lt |
| Tork | 380 Nm @ 3500 dev/dak 280.27 lb.-ft. @ 3500 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor hacmi | 4942 cm3 301.58 cu. in. |
| Silindir Adedi | 8 |
| Motor konfigürasyonu | V motor |
| Silindir çapı | 101.6 mm 4 in. |
| Silindir içi vuruş | 76.2 mm 3 in. |
| Sıkıştırma oranı | 9:1 |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Motor yağı kapasitesi | 4.7 Lt 4.97 US qt | 4.14 UK qt |
| soğutma sıvısı | 14.9 Lt 15.74 US qt | 13.11 UK qt |