Motor Performans Verileri
Bu modelin motor gücü, tork, motor hacmi ve performans verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Güç | 210 bg @ 4600 dev/dak |
| Litre başına güç | 42.5 bg/Lt |
| Tork | 373 Nm @ 3200 dev/dak 275.11 lb.-ft. @ 3200 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor hacmi | 4942 cm3 301.58 cu. in. |
| Silindir Adedi | 8 |
| Motor konfigürasyonu | V motor |
| Silindir çapı | 101.6 mm 4 in. |
| Silindir içi vuruş | 76.2 mm 3 in. |
| Sıkıştırma oranı | 8.8:1 |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Motor yağı kapasitesi | 4.7 Lt 4.97 US qt | 4.14 UK qt |
| soğutma sıvısı | 12.1 Lt 12.79 US qt | 10.65 UK qt |