Motor Performans Verileri
Bu modelin motor gücü, tork, motor hacmi ve performans verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Güç | 303 bg @ 5000 dev/dak |
| Litre başına güç | 56 bg/Lt |
| Tork | 495 Nm @ 3750 dev/dak 365.09 lb.-ft. @ 3750 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor hacmi | 5408 cm3 330.02 cu. in. |
| Silindir Adedi | 8 |
| Motor konfigürasyonu | V motor |
| Silindir çapı | 90.2 mm 3.55 in. |
| Silindir içi vuruş | 105.9 mm 4.17 in. |
| Sıkıştırma oranı | 9.8:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |