Motor Performans Verileri
Bu modelin motor gücü, tork, motor hacmi ve performans verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Güç | 300 bg @ 5500 dev/dak |
| Litre başına güç | 132.7 bg/Lt |
| Tork | 420 Nm @ 3500 dev/dak 309.78 lb.-ft. @ 3500 dev/dak |
| Motor hacmi | 2261 cm3 137.97 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 87.55 mm 3.45 in. |
| Silindir içi vuruş | 94 mm 3.7 in. |
| Sıkıştırma oranı | 10:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 4.9 Lt 5.18 US qt | 4.31 UK qt |
| soğutma sıvısı | 13.3 Lt 14.05 US qt | 11.7 UK qt |