Motor Performans Verileri
Bu modelin motor gücü, tork, motor hacmi ve performans verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Güç | 475 bg @ 2600 dev/dak |
| Litre başına güç | 71.4 bg/Lt |
| Tork | 1424 Nm @ 1600 dev/dak 1050.29 lb.-ft. @ 1600 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor hacmi | 6653 cm3 405.99 cu. in. |
| Silindir Adedi | 8 |
| Motor konfigürasyonu | V motor |
| Silindir çapı | 99.06 mm 3.9 in. |
| Silindir içi vuruş | 107.95 mm 4.25 in. |
| Sıkıştırma oranı | 15.2:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel - Commonrail |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | OHV |
| Motor yağı kapasitesi | 14.2 Lt 15 US qt | 12.49 UK qt |