Motor Performans Verileri
Bu modelin motor gücü, tork, motor hacmi ve performans verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Güç | 405 bg @ 5000 dev/dak |
| Litre başına güç | 59.6 bg/Lt |
| Tork | 603 Nm @ 4000 dev/dak 444.75 lb.-ft. @ 4000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor hacmi | 6801 cm3 415.02 cu. in. |
| Silindir Adedi | 8 |
| Motor konfigürasyonu | V motor |
| Silindir çapı | 107.2 mm 4.22 in. |
| Silindir içi vuruş | 93.98 mm 3.7 in. |
| Sıkıştırma oranı | 10.8:1 |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Motor yağı kapasitesi | 7.57 Lt 8 US qt | 6.66 UK qt |