Motor Performans Verileri
Bu modelin motor gücü, tork, motor hacmi ve performans verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Güç | 385 bg @ 5750 dev/dak |
| Litre başına güç | 62 bg/Lt |
| Tork | 583 Nm @ 3800 dev/dak 430 lb.-ft. @ 3800 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor hacmi | 6211 cm3 379.02 cu. in. |
| Silindir Adedi | 8 |
| Motor konfigürasyonu | V motor |
| Silindir çapı | 102.11 mm 4.02 in. |
| Silindir içi vuruş | 95 mm 3.74 in. |
| Sıkıştırma oranı | 9.8:1 |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Motor yağı kapasitesi | 6.6 Lt 6.97 US qt | 5.81 UK qt |
| soğutma sıvısı | 23.3 Lt 24.62 US qt | 20.5 UK qt |