Motor Performans Verileri
Bu modelin motor gücü, tork, motor hacmi ve performans verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Güç | 75 bg @ 5000 dev/dak |
| Litre başına güç | 54 bg/Lt |
| Tork | 125 Nm @ 3500 dev/dak 92.2 lb.-ft. @ 3500 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | FXDA, FXDC, FXDB, FXDD |
| Motor hacmi | 1388 cm3 84.7 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 76 mm 2.99 in. |
| Silindir içi vuruş | 76.5 mm 3.01 in. |
| Sıkıştırma oranı | 11:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 3.75 Lt 3.96 US qt | 3.3 UK qt |
| soğutma sıvısı | 5 Lt 5.28 US qt | 4.4 UK qt |