Motor Performans Verileri
Bu modelin motor gücü, tork, motor hacmi ve performans verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Güç | 140 bg @ 4800 dev/dak |
| Litre başına güç | 46.9 bg/Lt |
| Tork | 217 Nm @ 3000 dev/dak 160.05 lb.-ft. @ 3000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | Vulcan |
| Motor hacmi | 2986 cm3 182.22 cu. in. |
| Silindir Adedi | 6 |
| Motor konfigürasyonu | V motor |
| Silindir çapı | 89 mm 3.5 in. |
| Silindir içi vuruş | 80 mm 3.15 in. |
| Sıkıştırma oranı | 9.3:1 |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | OHV |
| Motor yağı kapasitesi | 4.3 Lt 4.54 US qt | 3.78 UK qt |
| soğutma sıvısı | 9.4 Lt 9.93 US qt | 8.27 UK qt |