Motor Performans Verileri
Bu modelin motor gücü, tork, motor hacmi ve performans verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Güç | 106 bg @ 4400 dev/dak |
| Litre başına güç | 42.4 bg/Lt |
| Tork | 176 Nm @ 2800 dev/dak 129.81 lb.-ft. @ 2800 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor hacmi | 2498 cm3 152.44 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 93.5 mm 3.68 in. |
| Silindir içi vuruş | 91 mm 3.58 in. |
| Sıkıştırma oranı | 9:1 |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |