Motor Performans Verileri
Bu modelin motor gücü, tork, motor hacmi ve performans verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Güç | 142 bg @ 3800 dev/dak |
| Litre başına güç | 37.4 bg/Lt |
| Tork | 292 Nm @ 2200 dev/dak 215.37 lb.-ft. @ 2200 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor hacmi | 3797 cm3 231.71 cu. in. |
| Silindir Adedi | 6 |
| Motor konfigürasyonu | V motor |
| Silindir çapı | 96.8 mm 3.81 in. |
| Silindir içi vuruş | 86 mm 3.39 in. |
| Sıkıştırma oranı | 9:1 |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |