Motor Performans Verileri
Bu modelin motor gücü, tork, motor hacmi ve performans verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Güç | 205 bg @ 5500 dev/dak |
| Litre başına güç | 63.9 bg/Lt |
| Tork | 293 Nm @ 4400 dev/dak 216.11 lb.-ft. @ 4400 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor hacmi | 3206 cm3 195.64 cu. in. |
| Silindir Adedi | 6 |
| Motor konfigürasyonu | V motor |
| Silindir çapı | 90 mm 3.54 in. |
| Silindir içi vuruş | 84 mm 3.31 in. |
| Sıkıştırma oranı | 9.6:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | OHC |