Motor Performans Verileri
Bu modelin motor gücü, tork, motor hacmi ve performans verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Güç | 64 bg @ 6000 dev/dak |
| Litre başına güç | 97.3 bg/Lt |
| Tork | 104 Nm @ 2600 dev/dak 76.71 lb.-ft. @ 2600 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | S07B |
| Motor hacmi | 658 cm3 40.15 cu. in. |
| Silindir Adedi | 3 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 60 mm 2.36 in. |
| Silindir içi vuruş | 77.6 mm 3.06 in. |
| Sıkıştırma oranı | 9.8:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |