Motor Performans Verileri
Bu modelin motor gücü, tork, motor hacmi ve performans verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Güç | 105 bg @ 6500 dev/dak |
| Litre başına güç | 70.3 bg/Lt |
| Tork | 140 Nm @ 4600 dev/dak 103.26 lb.-ft. @ 4600 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor hacmi | 1493 cm3 91.11 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 75 mm 2.95 in. |
| Silindir içi vuruş | 84.5 mm 3.33 in. |
| Sıkıştırma oranı | 9:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | SOHC |