Motor Performans Verileri
Bu modelin motor gücü, tork, motor hacmi ve performans verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Güç | 120 bg @ 4600 dev/dak |
| Litre başına güç | 46.9 bg/Lt |
| Tork | 204 Nm @ 4600 dev/dak 150.46 lb.-ft. @ 4600 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor hacmi | 2559 cm3 156.16 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 92.6 mm 3.65 in. |
| Silindir içi vuruş | 95 mm 3.74 in. |
| Sıkıştırma oranı | 8.3:1 |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | OHC |